Wednesday, 08 Μάιος 2024

Ξεκίνησε από τον ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ η υλοποίηση των Προγραμμάτων Κατάρτισης διάρκειας 150 ωρών, έως το πρώτο εξάμηνο του 2025.

ΕΛΓΟ ΔΗΜΗΤΡΑ LOGO ΕΛΛΗΝΙΚΑ 300x246

Ημερομηνία 27-4-2024

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνουμε τους αγρότες του Δήμου Ξηρομέρου, ότι το κέντρο «ΔΗΜΗΤΡΑ» Μεσολογγίου, του ΕΛΓΟ-ΔΗΜΗΤΡΑ ξεκίνησε την υλοποίηση Προγραμμάτων Κατάρτισης διάρκειας 150 ωρών, έως το πρώτο εξάμηνο του 2025, στo πλαίσιο της ενταγμένης Πράξης: «Δράσεις Κατάρτισης και Ανάπτυξης Δεξιοτήτων για Δικαιούχους Νέους Γεωργούς και Μικρές Γεωργικές Εκμεταλλεύσεις του υπομέτρου 6.1: «Εγκατάσταση Νέων Γεωργών» του ΠΑΑ 2014-2020 για τις περιφέρειες Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης, Κεντρικής Μακεδονίας, Δυτικής Μακεδονίας, Θεσσαλίας, Στερεάς Ελλάδας, Ηπείρου, Ιονίων Νήσων, Δυτικής Ελλάδας, Πελοποννήσου, Αττικής, Νοτίου Αιγαίου, Βορείου Αιγαίου και Κρήτης, των οποίων οι Πράξεις εντάχθηκαν στο πλαίσιο της 3ης Πρόσκλησης για την υποβολή αιτήσεων στήριξης (έτος 2021) του υπομέτρου 6.1.

ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΑ 2 ΕΓΓΡΑΦΑ:

ΕΚ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 6 επισκέπτες και κανένα μέλος