Ο καιρός στο Δήμο

*

Αίθριος

28 °C

Sunday, 25 Ιούνιος 2017

Δημοτικές Παρατάξεις

              
                        ΔΥΝΑΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ

dynato-xiromero

ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του Παναγιώτη

α) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΥΖΙΑΣ
(υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)
1. Αποστολάκη Σπυριδούλα (Ρούλα) του Νικολάου-Αλεξάνδρου
2. Γκόλιας Παναγιώτης του Ιωάννη
3. Κακούρης Ηλίας του Φωτίου
4. Καρδής Δημήτριος του Φωτίου
5. Κατσούλας Ιωάννης του Ευσταθίου
6. Καϋμενάκης Σπυρίδων του Παναγιώτη
7. Κεραμίδας Γεώργιος του Παναγιώτη
8. Λιοπύρη – Τσάκαλη Σοφία του Περικλή
9. Λύτρας Παναγιώτης του Φωτίου
10. Μουρκούσης Βασίλειος του Χρήστου
11. Παβέλης Γεώργιος του Περικλή
12. Παληογιάννη Κωνσταντίνα του Θεοδώρου
13. Ρετούλης Θωμάς του Ιωάννη
14. Χανδάκιας Φώτιος του Σπυρίδωνος

β) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΑΚΟΥ
(υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)
1. Βλαχοπάνος Ανδρέας του Παναγιώτη
2. Γεωργούλας Κωνσταντίνος του Δημητρίου
3. Γκάτσης Ηλίας του Ελευθερίου
4. Δελαπόρτα – Λιβάνη Αικατερίνη του Ιωάννη
5. Ζώτου Ελένη του Δημητρίου
6. Καραχρήστος Σπύρος του Ανδρέα
7. Κόκκαλη Ευγενία του Γεωργίου

8. Κρικρής Σωτήριος του Θεοδώρου
9. Κυριάκος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
10. Λαϊνάς Κωνσταντίνος του Ιωάννη
11. Λιβάνης Θεόδωρος του Παναγιώτη
12. Λυμπεράτος Σπυρίδων του Γρηγορίου
13. Μητσάνη – Κούγγελη Ιωάννα του Χριστοδούλου
14. Μπαρμπαρούσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
15. Μπεκατώρος Στυλιανός του Γερασίμου
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Υπογραφή
16. Μπότσιος Γεράσιμος του Χρήστου
17. Ναούμης Νικόλαος του Ευθυμίου
18. Πανταζής Απόστολος του Νικολάου
19. Παπασπύρου-Κυριάκου Καλομοίρα του Μιχαήλ
20. Παπατρέχας Ευστράτιος του Αντωνίου
21. Ρηγάλος Χριστόδουλος του Παναγιώτη
22. Σαλαγιάννης Αλέξανδρος του Πέτρου
23. Σόμπολος Απόστολος του Γεωργίου
24. Σταρίδας Κωνσταντίνος του Σωτηρίου
25. Τζοβόλα Ουρανία (Ράνια) του Ιωάννη
26. Τόγιας Χρήστος του Κωνσταντίνου
27. Τόντου Διονυσία (Ντενίς) του Ευαγγέλου
28. Τσάρκος Βασίλειος του Ιωάννη
29. Χολέβας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
30. Χουλιαρά-Παπαζήση Αναστασία του Σταματίου

γ) ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΥΤΕΙΩΝ
(υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι κατά αλφαβητική σειρά)
1. Βραχάς Παναγιώτης του Σπυρίδωνος
2. Γαζέτας Παναγιώτης του Σωκράτη
3. Γκούμας Γεώργιος του Βασιλείου
4. Κολιού – Σκεπετάρη Ευδοκία του Σωτηρίου
5. Μαλιγιάννη Αλεξάνδρα του Αγγέλου
6. Μαρκή Δήμητρα του Ιωάννη
7. Παληγεώργος Ηλίας του Γεωργίου
8. Σταμουλάκης Σωτήριος του Αλεξάνδρου
9. Τσιλίκη Παρασκευή του Βασιλείου
10. Ψηλός Παντελής του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Γαλάνης Κωνσταντίνος του Φωτίου
2. Καλλισώρας Νικόλαος του Γεωργίου
3. Καταγή Χαρά του Παναγιώτη
4. Κουνάδης Γεώργιος του Σπυρίδωνος
5. Μαργώνη Θεοδώρα του Αθανασίου
6. Μπαμπούρης Θεόδωρος του Πανογιώργου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΜΠΕΛΩΝ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι)
1. Μπαμπάνης Θεόδωρος του Παναγιώτη
2. Τάκος Σταύρος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Κολλιάς Ευάγγελος του Χρήστου
2. Λιοντάκης Γεώργιος (Τσακνής) του Σπυρίδωνος
3. Νικολέ – Καϋμενάκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
4. Τριάντης Ζώης του Ευθυμίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΝΑΚΑ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Καραπιπέρης Νικόλαος του Θεοδώρου
2. Λάσκαρης Γρηγόριος του Δημητρίου
3. Λιότσος Σπυρίδων του Γεωργίου
4. Πραμαγγιούλη Δημητρούλα του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Κονιώση – Βλαχοπάνου Σπυριδούλα του Γεωργίου
2. Κυριάκος Τιμολέων του Γεωργίου
3. Πετρονικολός Παναγιώτης του Αθανασίου
4. Χολής Δημήτριος του Βασιλείου
5. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΖΙΑΝΩΝ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι)
1. Δοκανίκης Κωνσταντίνος του Γερασίμου
2. Ζαρκαδούλας Δημήτριος του Θεοδώρου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Βότσικα Χριστίνα του Κωνσταντίνου
2. Γρίβας Γεώργιος του Σπυρίδωνος
3. Κράββαρης Σπυρίδων του Λάμπρου
4. Λυγκώνης Φώτιος του Αριστείδη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Αργύρης Σταύρος του Παναγιώτη
2. Γεραφέντης Απόστολος του Νικολάου
3. Λιάλιου – Στεργιάτου Βασιλική του Γερασίμου
4. Ρηγάλος Παναγιώτης του Γερασίμου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΧΑΙΡΑ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Λιάμης Βασίλειος του Θεοδώρου
2. Μπούρχας Θεόδωρος του Αριστοτέλη
3. Παπαχαραλάμπους Χαράλαμπος του Νικολάου
4. Τριάντη Αγγελική του Θεοδώρου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Ζαρκαδούλας Θεόδωρος του Χαραλάμπους
2. Κοτσιλήρης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
3. Μακρυνιώτης Δημήτριος του Σπυρίδωνος
4. Μασσαλή – Ζαρκαδούλα Παναγιώτα του Χρήστου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Βέρρη – Παπαϊωάννου Ιωάννα του Βασιλείου
2. Κτενάς Διονύσιος του Γερασίμου
3. Παπανικόλας Δημήτριος του Θεοδώρου
4. Σταμάτη – Μπουζάκη Πηνελόπη του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Κωσταρέλος Δημήτριος του Ελπιδοφόρου
2. Μίχας Λεωνίδας του Χρήστου
3. Ντανά Αθανασία του Κωνσταντίνου
4. Πούλιου Κωνσταντίνα του Επαμεινώνδα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ
(υποψήφιοι εκπρόσωποι)
1. Παβέλης Ευστάθιος του Γεωργίου
2. Τριποτσέρης Ανδρέας του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Γαλαζούλας Απόστολος του Γεωργίου
2. Σιδέρη – Καραμπά Κωνστάντω του Δημητρίου
3. Σταμουλάκης Γεώργιος του Πέτρου
4. Τολιάς Χρήστος του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Αποστόλου Παρασκευή του Αλεξίου
2. Κατσαρομήτσος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
3. Μπιτσάβας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
4. Παπούλιας Δημήτριος του Παντελή
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Γερογιάννης Ευστάθιος του Παναγιώτη
2. Καραμπλιάνης Ανδρέας του Βασιλείου
3. Μπαρλά-Μπουρνάζου Ελπίδα του Χρήστου
4. Μπιτσώρης Βασίλειος του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙΟΥ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Ζαπαντιώτη Μαρία του Αναστασίου
2. Παππάς Βασίλειος του Παναγιώτη
3. Ράπτης Κωνσταντίνος του Νικολάου
4. Τάσσης Μιχαήλ του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Κανατσούλη – Σκοτίδη Στεφανία του Δημητρίου
2. Μακρυπίδης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
3. Πατσιάς Ευάγγελος του Χρήστου
4. Στάμος Κωνσταντίνος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ
(υποψήφιοι σύμβουλοι)
1. Ζορμπάς Ηρακλής του Δημητρίου
2. Μούρκας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
3. Σάββας Ιωάννης του Βασιλείου
4. Τσάκαλου-Ζορμπά Σοφία του Θεοδώρου

     
 
 
 
                  «ΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ ΑΛΛΑΖΕΙ - Επιλογή ευθύνης»  

      ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗ - ΣΑΜΑΡΑ του Αντωνίου





ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΥΖΙΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΑΪΔΟΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Επαμεινώνδα

ΒΕΛΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Περικλή

ΓΚΟΛΙΑ - ΓΙΑΝΝΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Σωτηρίου

ΔΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευσταθίου

ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΫΜΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου

ΛΙΟΠΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του Φωτίου

ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΥΜΑΤΟΣ) του Ευαγγέλου

ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου

ΣΑΚΟΥΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου

ΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αθανασίου

ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Χρήστου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγιώτη

ΓΚΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

ΖΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  Αριστόδημου

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του  Λάμπρου

ΚΑΡΦΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βάγια

ΚΑΫΜΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  Κωνσταντίνου

ΚΟΥΤΡΑ – ΨΩΜΑ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αλεξάνδρου

ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΖΩΗΣ του Χρήστου

ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόκλητου

ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΙΑΣ) του Σπυρίδωνος

ΜΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

ΜΠΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Χρυσοστόμου

ΝΑΚΑ- ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΑΓΑΘΗ  του Ιωάννη

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαριλάου

ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΥΨΩ του Γεωργίου

ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ – ΣΑΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΠΛΕΞΙΔΑ – ΓΚΑΤΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  του Δημητρίου

ΡΗΓΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα

ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ

ΤΣΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ )


ΓΑΤΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου

ΚΟΡΩΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΡΑΣΜΙΑ του Ηλία

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΕΝΙΑ) του Θωμά

ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  του Βασιλείου

ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θεοδώρου

ΡΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του Αθανασίου


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

ΚΑΤΑΠΟΔΗ - ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου

ΠΟΛΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταυραντώνη


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΜΠΕΛΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Βασιλείου

ΤΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΚΑΚΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Παρασκευά

ΠΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Φωτίου

ΡΟΥΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΝΑΚΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστασίου

ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΛΟΥΛΑ του Αθανασίου

ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χρήστου

ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παρασκευά


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

ΠΛΙΑΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του Ιωάννη

ΤΖΟΒΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

ΤΣΟΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Σπυρίδωνος



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΖΙΑΝΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ τουEυσταθίου

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευσταθίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΓΙΑΝΝΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοχάρη

ΛΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου

ΜΗΛΗ – ΛΥΓΚΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παρασκευά

ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Δημητρίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΔΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του  Γεωργίου

ΛΙΒΑΝΗ  - ΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γερασίμου

ΛΙΓΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θεοδώρου

ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Σπυρίδωνος




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΧΑΙΡΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου

ΤΣΑΠΑΡΕΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του Γερασίμου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

ΜΠΑΚΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Δημητρίου

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

ΚΕΡΑΜΙΔΑ – ΜΑΡΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Θωμά

ΤΖΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΦΟΥΝΤΑ – ΧΑΝΤΖΑΡΑ ΜΑΙΡΗ του Ιωάννη


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΜΠΙΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χαράλαμπου

ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Γερασίμου

ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ

       (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΜΟΥΡΕΛΑ ΟΛΓΑ του Παναγιώτη

ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γρηγορίου

ΣΙΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου

ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου





ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου

ΓΚΡΙΖΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου

ΚΟΚΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αποστόλου

ΝΙΚΟΛΕΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

ΤΖΟΓΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Φωτίου

ΤΣΩΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Δημητρίου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΒΟΥΝΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Νικογεράσιμου

ΚΟΣΜΑ ΦΙΛΙΩ του Επαμεινώνδα

ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ρήγα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΓΑΛΑΝΗ – ΛΙΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λάμπρου

ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

ΤΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Χρήστου

ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤ’ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ)


ΚΙΣΣΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Αθανασίου

ΜΟΥΡΚΑ ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου

ΧΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Γερασίμου

ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου


                          ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΩΝ
 
Συμπολιτεία Ξηρομεριτών
 
 
 
Γεωργαλής Ηλίας του Φωτίου

(Υποψήφιος Δήμαρχος Ξηρομέρου)

 
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΥΖΙΑΣ

Βασιλάκη Αθανασία του Σπυρίδωνα
Ζαβιτσάνος Δημήτριος (Τσεκούρας) του Ιωάννη
Ζαρκαδούλας Νικόλαος του Δημητρίου
Καραγιάννης Θεόδωρος του Μιχαήλ
Λύτρας Ηρακλής του Γεωργίου
Λύτρας Ιωάννης του Γεωργίου
Μουρελάς Κωνσταντίνος του Ξενοφώντα
Μπούρα Αγγελική του Ευαγγέλου
Πουρνάρας Γεώργιος του Νικολάου
Σαλτού-Στρατούλη Ευαγγελία του Χρήστου
Σκέντος Αλέξιος του Γρηγορίου
Σκυφτούλης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Φραγκογιάννης Δημήτριος του Χρήστου
 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

Βλάχος Γαβριήλ του Παντελή
Γαλάνης Δημήτριος του Ηλία
Γερογιάννης Γεράσιμος του Αλεξάνδρου
Γερογιάννης Χρήστος του Κωνσταντίνου
Ζαρκαδούλας Αθανάσιος του Θεοδώρου
Καλαϊτζίδου Παρασκευή του Δημητρίου
Καραβασίλης Δημήτριος του Αναστασίου
Καραγεώργος Λεωνίδας του Ιωάννη
Κοτσάνης Περικλής του Κωνσταντίνου
Κούστας Παναγιώτης του Ιωάννη
Λεγάτος Βασίλειος του Γεωργίου
Λιβάνης Θεόδωρος του Βασιλείου
Λιβάνης Σπυρίδων του Θεοδώρου
Μακρής Διονύσιος του Αλεξάνδρου
Μακρυπίδης Λεωτυχίδης του Χαριλάου
Μάντζαρης Ελευθέριος του Ιωάννη
Μπεκατώρου Αργυρώ του Παναγιώτη
Μπίλης(Σαμαράς) Θεόδωρος του Νικολάου
Μπόνης Γεώργιος του Ευαγγέλου
Παπασπύρος Γεώργιος του Παντελή
Ράντζος Κωνσταντίνος του Χρήστου
Σκάντζας Νικόλαος του Χρήστου
Σταρίδας Κωσταγιάννης του Ευαγγέλου
Ταπραντζής Αλέξανδρος του Χριστοφόρου
Τσαμπαλά Περσεφόνη του Στέφανου
Χούτα Μαρία του Αριστείδη
Ψωμάς Αναστάσιος του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

Κατσιγιάννης Θεόδωρος του Βασιλείου
Κουτσομπίνας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Μακρυπίδης Δημοσθένης του Χρήστου
Παληγεώργος Ευστάθιος του Κωνσταντίνου
Παπαδημητρίου Αλέξανδρος του Απόστολου
Σαλτογιάννη Βασιλική του Ζώη
Σαλτογιάννης Χρήστος του Γεωργίου
Τζαχρήστας Παναγιώτης του Ιωάννη
Τσιλίκης Κωνσταντίνος του Τηλέμαχου
Χάιδου Χρυσούλα του Δημητρίου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

Καλλίνικου Σοφία του Θεοφάνη-Γεράσιμου
Μαύριακα Χρυσούλα του Λάμπρου
Τσιλιγιάννης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι και Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΝΑΚΑ

Πραμαγκιούλης Λάμπρος του Δημητρίου

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

Θεοδωροπούλου Αικατερίνη του Παναγιώτη
Παύλου Ιωάννα του Γρηγορίου
Χολής Κωνσταντίνος του Ηλία

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

Δρίβας Νικόλαος του Θεοδώρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

Βαρόπουλος Ευστάθιος του Σταύρου
Γεραφέντης Σωτήριος του Ιωάννη
Γεωργαλή Νιόβη του Ηλία
Δημητρούκας Αθανάσιος του Χαρίλαου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΧΑΙΡΑ

Παπαστάμος Βασίλειος του Νικολάου
Τριάντη Αγγελική του Ταξιάρχη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

Ντελή Αναστασία του Νικολάου

Πάιρα Όλγα του Ανδρέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ

Βαρδής Απόστολος τους Ευσταθίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ

Παβέλης Παρασκευάς του Δημητρίου

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

Δράκου Τριάδα(Ρούλα) του Κωνσταντίνου
Μπαρμπάκος Θεόδωρος του Νικολάου
Μπέσας Βασίλειος του Αθανασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Διακουλάκη Μαρία του Αναστασίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

Τζογάνης Απόστολος του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

Πάνου Χρήστος του Δημητρίου
Ταπραντζής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

Βαρδής Γεώργιος του Θεοδώρου
Ζανιάς Δημήτριος του Σπυρίδωνα
Μπέτσης Δημήτριος του Σωκράτη
Γεωργούλας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
                            ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΞΗΡΟΜΕΡΟ
                               Αναστάσιος Κατσιπάνος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΥΖΙΑΣ
  1. Αοστολάκης Ευάγγελος του Χρήστου
  2. Γαλανού Ευαγγελία του Γεωργίου
  3. Γιαννιάς Αριστείδης του Φωτίου
  4. Καρακώστας Χρήστος του Κων/νου
  5. Κατσιπάνου Αργυρώ του Βασιλείου
  6. Σκαρογιάννης Κωνσταντίνος του Φωτίου
  7. Φραγκογιάννης Αγγελής του Γεωργίου  

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1. Βακράκος Γεώργιος του Σπυρίδωνος
  2. Γαλανός Χρυσόστομος του Γεωργίου
  3. Δημητριάδη Μαρκέλλα του Προδρόμου
  4. Καϊμακάς Βασίλειος του Νικολάου
  5. Κατσιπάνος Βασίλειος του Γεωργίου
  6. Κατσιπάνου Μαρία  συζ. Αναστασίου
  7. Κατσιπάνου Παρασκευή συζ. Βασιλείου
  8. Κουτσομπίνας Μιχαήλ του Φωτίου
  9. Μανίκας Δημήτριος του Σταύρου
  10. Μανδύλης Φώτιος του Κωνσταντίνου
  11. Μαυρέλη Χριστίνα του Λάμπρου
  12. Μήτας Ιωάννης του Θεοδώρου
  13. Ντρέλλια Θεοδώρα του Φωτίου
  14. Πολύμερος Βασίλειος του Νικολάου
  15. Σκούρτη Αθηνά του Σπυρίδωνος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

  1. Βραχάς Γεώργιος του Χρήστου
  2. Καλαντζής Νικόλαος του Φιλίππου
  3. Καπότη Μαριάννα του Δημητρίου
  4. Καραπάνος Φώτιος του Ευσταθίου
  5. Μπουκοβάλας Δημήτριος του Ιωάννη
  6. Πούλιος Βασίλειος του Ευσταθίου
  7. Ρούτσης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  8. Σαλαγιάννης Ηλίας του Σπυρίδωνος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

  1. Αθανασάκη Γιαννούλα του Γεωργίου
  2. Κατσιπάνος Βασίλειος του Χρήστου
  3. Παγώνης Σπυρίδων του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

  1. Καραπάνου Ευαγγελία του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

  1. Κουτσομπίνας Ευάγγελος του Παναγιώτη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

  1. Πρινοπούλου Δήμητρα του Γρηγορίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

  1. Τσιλιμαντός Θεοφάνης του Ευστρατίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ

  1. Κατσιπάνος Δημήτριος του Φωτίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

  1. Γαλάνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
  2. Παπούλιας Γεώργιος του Ιωάννη

                                       «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

                    Βότσης Γεράσιμος του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΥΖΙΑΣ

Κολλιάς Παρασκευάς του Θεοδώρου      

Λιάγγου Αικατερίνη του Σπυρίδωνος              

Λιάγκος Αθανάσιος του Παντελή                 

Σαρδέλη Βαρβάρα του Βασιλείου                                   

Τσαμπιέρης Ευστάθιος του Ιωάννη                              

Χατζαράς Αναστάσιος του Αθανασίου                          

Χριστονίκος Ιωάννης του Φωτίου                                  

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

Βότσης Παναγιώτης του Γερασίμου           

Δημητρούκας Αντώνιος του Παναγιώτη     

Δημητρούκας Φώτιος του Χαριλάου                               

Καβαλιεράτος Γεώργιος του Στρατολαζάρου               

Καρακώστας Γεράσιμος του Ηλία                                

Καρυώτη Ευαγγέλια του Κωνσταντίνου                          

Κομπλίτσης Δημήτριος του Φωτίου                                 

Κοτρότσος Αντώνιος του Γεωργίου                                 

Λιόλιος Παναγιώτης του Γεωργίου                                  

Μότσος Αθανάσιος του Ταξιάρχη                                   

Νίτσας Χρήστος του Δημητρίου                                     

Πένια Γεωργία του Ετεοκλή                                                 

Παπαζώη Ευτυχία του Ευθυμίου                                       

Ράπτη Σπυριδούλα του Ηλία                                                

Σκουτέρης Βασίλειος του Οδυσσέα                                  

Σταρίδα Παναγιώτα του Κωνσταντίνου                            

Τσόμπος Αιμίλιος του Γεωργίου                                       

Τσουκαλής Σπυρίδων του Ιωάννη                                     

Φράγκου Αλίκη συζ. Σπυρίδωνος                      

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

Ζαφείρης Ιωάννης του Χαράλαμπου                              

Καραμπάς Νικόλαος του Κωνσταντίνου                         

Κουτσομπίνας Δημήτριος του Γεωργίου                        

Μημηγιάννης Δημήτριος του Γρηγορίου                       

Μπενέκου Βασιλική του Κωνσταντίνου                            

Παπαμήτσος Γεώργιος του Σταμούλη   

Τσιλίκας Ευστράτιος του Αποστόλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΤΑΚΟΥ

Κεφαλούδη Βασιλική συζ. Ζώη                         

Μανωλόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου         

Φράγκος Σπυρίδων  του Δημητρίου           

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΝΑΚΑ

Καβαλιεράτου Νίκη του Γεωργίου                

Λάσκαρης Νικόλαος του Γρηγορίου                        

Τσαμπιέρης Αναστάσιος του Ιωάννη                      

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

Κακκαβάς Αντώνιος του Γρηγορίου               

Μακρή-Τόμπα Μαρία του Ιωάννη              

Τσιώπος Μιχαήλ του Κωνσταντίνου            

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ

Δημητρούκας Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος          

Σκουτέρη Βρυσίδω του Βασιλείου                      

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΧΑΙΡΑΣ

Βότση Βασιλική του Γερασίμου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ

Ηγούμενος Παναγιώτης του Θεοδώρου

Κομπλίτσης  Απόστολος του Φωτίου

Μανδύλη Σταθούλα του Δημητρίου        

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΤΙΚΑ

Παπαναστάση Ζωή του Δημητρίου         

Τζεφρώνης Νικόλαος του Ιωάννη           

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

Νάκας Φώτιος του Ιωάννη                        .   

Τσάτσος Σωτήριος του Χρήστου              

Τσίνος Κωνσταντίνος του Ιωάννη            

Χαραλάμπους Χρυσούλα του Επαμεινώνδα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ

Γκούμας Χρήστος του Σταύρου                 

Καραμπά Ελβίρα του Νικολάου                      

Κατσιγιάννης Σωτήριος του Ιωάννη              

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΤΕΙΩΝ

Μπίλιος Δημήτριος του Γεωργίου                   

Παπαχρήστος Θωμάς του Κωνσταντίνου       

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

Καβαλιεράτου Ευστρατία του Γεωργίου

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 85 επισκέπτες και κανένα μέλος

Δήμος Ξηρομέρου Copyright © 2017 - Κατασκευή Ιστοσελίδων Refer Web Agency