Thursday, 02 Μάιος 2024

Συμμετοχή δημοτικών παρατάξεων, φορέων, συλλόγων και πολιτών του Δήμου Ξηρομέρου, στη δημόσια διαβούλευση για τη σύνταξη του Προγράμματος Αλιείας, Υδατοκαλλιέργειας και Θάλασσας (ΠΑΛΥΘ) 2021-2027.

Giannis Triantafillakis dimarxos

Ημερομηνία 2.10.2021
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ

Ανακοίνωση - πρόσκληση

Στο πλαίσιο των εργασιών για τη σύνταξη του Προγράμματος Αλιείας, Υδατοκαλλιέργειας και Θάλασσας (ΠΑΛΥΘ) 2021-2027, τρέχει δημόσια διαβούλευση με καταληκτική ημερομηνία έως στις 8 Οκτωβρίου.
Καλούνται δημοτικές παρατάξεις, φορείς, σύλλογοι και πολίτες του Δήμου Ξηρομέρου, όπως και η Επιτροπή Αγώνα ενάντια στη Π.Ο.Α.Υ. Εχινάδων Νήσων και Αιτ/νίας, έως στις 7 Οκτωβρίου στις 02:00 μ.μ., να στείλουν στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. τις προτάσεις τους για την σχετική προαναφερόμενη διαβούλευση.
Όλες οι προτάσεις θα μπουν σε ηλεκτρονικό αρχείο και θα ανέβουν στη δημόσια διαβούλευση, με μέριμνα και ευθύνη του Δήμου Ξηρομέρου

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ