Friday, 19 Απρίλιος 2024

Πρόσκληση συμμετοχής στη: «Θεματική Διαβούλευση για την εκπόνηση του Σχεδίου Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων (Σ.Φ.Η.Ο.) του Δήμου μας», που θα πραγματοποιηθεί με τη μορφή τηλεδιάσκεψης.

sfio dimos xiromeroy

Αστακός 11/1/2022
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Ταχ. Δ/νση: Αστακός Αιτωλ/νίας
Ταχ. Κώδικας: 300 06
Τηλ. 2646360526
Fax: 2646042531
e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Δήμος Ξηρομέρου σας απευθύνει πρόσκληση συμμετοχής στη: «Θεματική Διαβούλευση για την εκπόνηση του Σχεδίου Φόρτισης Ηλεκτρικών Οχημάτων (Σ.Φ.Η.Ο.) του Δήμου μας», που θα πραγματοποιηθεί με τη μορφή τηλεδιάσκεψης, την Πέμπτη 13 Ιανουαρίου 2022 στη 13:00, με χρήση της πλατφόρμας WEBEX.

Τρόποι σύνδεσης στην τηλεδιάσκεψη:

ή

Join by meeting number:
Meeting number (access code): 2552 509 1819
Meeting password: xDG9GkA33j8

Για τις ανάγκες της τηλεδιάσκεψης, θα πρέπει να αποστείλετε στο Δήμο (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) με την οποία θα συμμετέχετε στη συνάντηση.

Επισυνάπτονται όλα τα σχετικά έντυπα:

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 14 επισκέπτες και κανένα μέλος