Friday, 19 Απρίλιος 2024

Ο Δήμος Ξηρομέρου συμμετέχει στη δράση της ΚΕΔΕ για τα αδέσποτα.

adespota

Αστακός 26.3.2020
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.

Ο Δήμος Ξηρομέρου συμμετέχει στις δράσεις της ΚΕΔΕ, για να κλείσουμε μεν την πόρτα στον Κορωνοϊό, αλλά και στην πρόσφατη δράση της, για ανοίξουμε την αγκαλιά μας στα αδέσποτα της γειτονιάς μας.
Στο πλαίσιο λοιπόν του περιορισμού των άσκοπων μετακινήσεων, αναρτούμε στην ιστοσελίδα μας, το ειδικό έντυπο για την χορήγηση βεβαίωσης μετακίνησης για τη σίτιση των αδέσποτων ζώων, έντυπο που χρειάζεται να έχουν υπογεγραμμένο από τον οικείο Δήμο, όσοι τα φροντίζουν αυτές τις ημέρες.
Επικοινωνήστε στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., για να γίνουν οι απαραίτητες συννενοήσεις. Ο Δήμος θα πρόβλεψει να τοποθετηθούν ταΐστρες και ποτίστρες σε συγκεκριμένες θέσεις στον Δήμο Ξηρομέρου.

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 20 επισκέπτες και κανένα μέλος