Λίγο Νεφελώδης

Monday, 19 Νοέμβριος 2018

Πρόκληση για συνεδρίαση της επιτροπής ποιότητας ζωής

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                        Αστακός 23 /10 / 2018
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ                                                                             Αρ. Πρωτ.: 7783
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

Προς: Τα τακτικά Μέλη Επιτροπής
Ποιότητας Ζωής
(ως Πίνακας Αποδεκτών)

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΑΡΙΘ. 6 /2018

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

Καλεί σε Τακτικό Συμβούλιο την εικοστή πέμπτη (25η) του Μηνός Οκτωβρίου έτους 2018 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:00 μ.μ. στο Δημοτικό Κατάστημα Αστακού για λήψη Αποφάσεων στα παρακάτω θέματα :

1. Λήψη Απόφασης επί της με αρ. 2/2018 απόφ. του Τοπικού συμβουλίου της Τ.Κ. Φυτειών με θέμα : " Λήψη Απόφασης περί έγκρισης διοργάνωσης και πραγματοποίησης παραδοσιακής εμποροπανήγυρης 2018 ".
2. Χορήγηση Άδειας χρήσεως Κοινόχρηστου χώρου για τραπεζοκαθίσματα σε κατάστημα κατηγορίας "ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ" με τον διακριτικό τίτλο "ΑΚΡΟΓΙΑΛΙ" που ανήκει στον Σούλα Νικόλαο του Γεωργίου επί της οδού Αγίου Νικολάου στον Μύτικα Αιτωλ/νίας.
3. Χορήγηση Άδειας χρήσεως Κοινόχρηστου χώρου για τραπεζοκαθίσματα σε κατάστημα κατηγορίας "Επιχείρηση Μαζικής Εστίασης μερικής επεξεργασίας (πρόχειρου γεύματος) - ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ" που ανήκει στον Μουρελά Παρασκευά του Γεωργίου και βρίσκεται επί της οδού Αγίου Νικολάου στον Μύτικα Αιτωλ/νίας

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΣΑΡΚΟΣ Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ